Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

Budimex – w ubiegłym tygodniu doszło do przełamania około 1,5 rocznej linii trendu wzrostowego. Na razie jednak układ dołków i szczytów pozostaje prowzrostowy. Najbliższe wsparcie to okolice 178 zł. Mniej więcej w tym miejscu przypadałby zasięg dwóch poprzednich, dużych korekt. Możliwe więc, że inwestorzy uznają za okazję taką 20-30% przecenę. Jeżeli tak będzie, oczywiście spróbujemy dokonać zagrania. Na razie jednak nie ma żadnego sygnału końca korekty.

budimex

Eurocash – tu również robi się ciekawie, po mocnej korekcie. Na razie linia trendu jest respektowana a spadki zatrzymały się na poziomie wsparcia poprzedniego dołka. Od marca bieżącego roku układ dołków jest prowzrostowy i jeżeli miałoby tak pozostać, to kupujący już niebawem powinni powrócić do gry. Na razie nie mamy sygnału do zajęcia pozycji, przydałaby się także poprawa nastroju na całym parkiecie, gdyż inwestowanie w takich warunkach jakie obecnie panują jest bardzo trudne.
eurocash

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here