Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

Budimex – w ubiegłym tygodniu doszło do przełamania około 1,5 rocznej linii trendu wzrostowego. Na razie jednak układ dołków i szczytów pozostaje prowzrostowy. Najbliższe wsparcie to okolice 178 zł. Mniej więcej w tym miejscu przypadałby zasięg dwóch poprzednich, dużych korekt. Możliwe więc, że inwestorzy uznają za okazję taką 20-30% przecenę. Jeżeli tak będzie, oczywiście spróbujemy dokonać zagrania. Na razie jednak nie ma żadnego sygnału końca korekty.

Te artykuły również Cię zainteresują
budimex

Eurocash – tu również robi się ciekawie, po mocnej korekcie. Na razie linia trendu jest respektowana a spadki zatrzymały się na poziomie wsparcia poprzedniego dołka. Od marca bieżącego roku układ dołków jest prowzrostowy i jeżeli miałoby tak pozostać, to kupujący już niebawem powinni powrócić do gry. Na razie nie mamy sygnału do zajęcia pozycji, przydałaby się także poprawa nastroju na całym parkiecie, gdyż inwestowanie w takich warunkach jakie obecnie panują jest bardzo trudne.
eurocashConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here