Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Boryszew – spółka od lutego porusza się w trendzie wzrostowym. Patrząc na wykres tygodniowy widać, że szersza tendencja również jest umiarkowanie wzrostowa. Cena może w dłuższym okresie zmierzać do górnej krawędzi kanału. Tym bardziej całkiem prawdopodobne wydaje się osiągnięcie poziomu okolic 6,40 zł. Pod taki poziom można byłoby więc zagrać.

Te artykuły również Cię zainteresują
boryszew 1

Na wykresie dziennym mamy pokonany opór w rejonie 5,50 zł oraz korektę do linii trendu. Piątkowa świeca do pin bar z długim dolnym cieniem. Spółka ma za sobą 6 miesięcy wzrostowych pod rząd. Jeżeli tendencja ma się utrzymać to cena powinna zacząć niebawem rosnąć. My zagrywamy pod wzrosty do okolic 6,40 zł, składając zlecenie w okolicach połowy piątkowej świecy.
Kupno: 5,67 zł   SL: 5,49 zł   TP: 6,39 zł  –  RR 1:4

boryszew 2

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania nasdaq 100 | mercator kurs | gpw spółki | kurs zł | notowanie ropy | mercator giełda |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 16.08.2016
Następny artykułFamur [FMF] – Analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here