Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Boryszew – kurs wzrasta w ostatnim czasie na podwyższonych obrotach. Jest to pozytywny sygnał w kontekście zbliżania się do znaczącego oporu okolic 6,50 zł. W zasadzie tylko to nas interesuje – wybicie tej strefy i jej re-test. Celem będą wzrosty aż do poziomu poprzedniego szczytu a więc w okolice 7 zł.

boryszew

Sanok – pojawia się świeca pin bar na 5 miesięcznej linii trendu. Spółka odznacza się jednak w ostatnim czasie słabą dynamiką, niedawno nie aktywowało się nasze zlecenie kupna. Obawiam się, że teraz może być podobnie i nie chcę na długi czas utknąć w tej inwestycji. Na razie poczekamy i zobaczymy co się wydarzy. Trend jest długoterminowy i dlatego walałbym zagrać po większej, znaczącej korekcie.

sanok

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here