Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Boryszew – kurs wzrasta w ostatnim czasie na podwyższonych obrotach. Jest to pozytywny sygnał w kontekście zbliżania się do znaczącego oporu okolic 6,50 zł. W zasadzie tylko to nas interesuje – wybicie tej strefy i jej re-test. Celem będą wzrosty aż do poziomu poprzedniego szczytu a więc w okolice 7 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
boryszew

Sanok – pojawia się świeca pin bar na 5 miesięcznej linii trendu. Spółka odznacza się jednak w ostatnim czasie słabą dynamiką, niedawno nie aktywowało się nasze zlecenie kupna. Obawiam się, że teraz może być podobnie i nie chcę na długi czas utknąć w tej inwestycji. Na razie poczekamy i zobaczymy co się wydarzy. Trend jest długoterminowy i dlatego walałbym zagrać po większej, znaczącej korekcie.

sanok

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: sp500 | wykres dax | ceny ropy wti | cena dolara online | jsw notowanie | złotowka |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here