Naga MarketsspekulantZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Boryszew – wczoraj mieliśmy obroty najwyższe od niemal 2 miesięcy. Dobrze podkreśla to trwającą od połowy lipca zwyżkę. Udało się wyznaczyć pewien opór w okolicach okrągłych 6 zł. Jeżeli poziom ten zostanie wybity, to praktycznie nie ma żadnych przeszkód aż do 6,40 zł. Czekam więc na wybicie aby spróbować dokonać transakcji kupna.

Te artykuły również Cię zainteresują
boryszew

Lotos – po ostatnim impulsie zapoczątkowanym 9 lipca, który potwierdza istnienie trendu wzrostowego, nastał czas korekty. Cena od 9 dni porusza się bokiem i właśnie ten okres wygląda na typowo korekcyjny na tle wcześniejszego impulsu wzrostowego oznaczonego zieloną strzałką. Wydaje mi się, że są szanse na kontynuację wzrostów i postaram się kupić akcje w rejonie 30,50 zł, gdzie mamy czytelne wsparcie oraz dolną krawędź kanału. Oczywiście aby dokonać zakupów będzie musiał pojawić się także jakiś sygnał świecowy, świadczący o powrocie kupujących.

lotos

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dow jons | mrc akcje | wartosc zlotowki | jsw gpw | notowania mercator | kurs sp500 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here