Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Benefit – spółka od dnia debiutu w 2011 roku nieustannie pnie się w górę. Ostatnio mamy do czynienia ze spadkami, które prawdopodobnie są tylko kolejną korekta. Przez niemal 2 miesiące cena niewiele spadła co może wskazywać na słabość podaży. Od marca można wyznaczyć dobrze respektowany kanał wzrostowy. Niebawem kurs powinien znaleźć się przy dolnej krawędzi i tam postaram się szukać okazji do zajęcia pozycji. Będą to okolice okrągłych 600 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
benefit

GPW – od początku lipca trwa imponujący i bardzo stabilny trend wzrostowy z niewielką korektą z końca września. Aktualnie kurs przełamał poziom poprzedniego szczytu oraz wcześniejszego wierzchołka. Wydaje się, że cena powinna rosnąć nadal, choć problemem jest bliskość kluczowego oporu okolic 40 zł.

gpw

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here