Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Złożone wczoraj zlecenie kupna spółki Boryszew nie zostało aktywowane. Zabrakło zaledwie 1 gorsza. Zlecenia nie odwołuję i czekam na jego aktywację.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bank Handlowy – w ostatnim czasie poprawił się obraz techniczny kilku bankowych spółek. Wzrosty także są widoczne i tutaj. Jak widać, kurs do linii trendu spadkowego ma jeszcze odrobinę przestrzeni. Jeżeli doszłoby do jej wybicia, cena powinna rosnąć przynajmniej do poziomu poprzedniego wierzchołka. W dość krótkim terminie wydaje się, że można liczyć na wzrosty do okolic 80 zł.

handlowy 1

Z nieco bliższej perspektywy widoczna jest kilkudniowa korekta, która wczoraj dotarła do często respektowanego wsparcia okolic 73 zł. Dwie ostatnie świece tworzą widoczną w powiększeniu formację przenikania hossy, a więc potencjalny sygnał końca korekty powstały przy narastających obrotach. Zagranie dość skromne, zaledwie do 80 zł, z uwagi na linię trendu wyznaczoną przy poprzednim wykresie.
Kupno: 74,03   SL: 72,71   TP: 77,99 –  RR 1:3

handlowy 2

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here