Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Asseco Poland – spółka traciła na wartości od początku maja i jedyną nadzieją na zakończenie zniżki była sesja z minionego czwartku, kiedy spółka zdrożała o 5,6%. Niestety już kolejna sesja, a zwłaszcza dzień wczorajszy, kiedy kurs spadł o 2,7%, pokazały że o odbicie może być trudno. Niewiele brakuje aby cena spadła poniżej majowego minimum, co w praktyce mogłoby przedłużyć ruch spadkowy. Patrząc z szerszej perspektywy, można dostrzec ponad 2 letni trend boczny. Zejście poniżej 48,40 zł może więc oznaczać dalsze spadki z celem w rejonie czytelnego wsparcia w okolicach 45-46 zł.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcja na dziś – PUT na USDJPY 6.06.2017
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – posiedzenie RBA umacnia dolara australijskiego
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here