Naga MarketsspekulantZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Asseco Poland – podobnie jak w piątek, także wczoraj powstała świeca pin bar na lokalnym wsparciu. Wygląda to nawet ciekawie i gdyby tylko obronie wsparcia towarzyszyły wyższe obroty zdecydowałbym się na zakup. Tymczasem wczorajsza sesja to wolumen jeszcze niższy niż w piątek, dlatego też nadal pozostajemy z boku i obserwujemy.

asseco

Eurocash – powoli zaczyna sprawdzać się druga część scenariusza, który opisałem 23 lipca. Chodzi oczywiście o re-test czyli niewielką korektę po wybiciu 41 zł czyli poziomu poprzedniego szczytu. Od dwóch dni trwa korekta, która przybliżyła nas do pierwszego wsparcia. Nie powstał na razie żaden sygnał do kupna. Jeżeli reakcja popytu nie pojawi się w okolicy 41 zł to kolejnym wsparciem jest poziom okolic 39,40 – 39,80 zł czyli wierzchołek z połowy czerwca. Trwa trend wzrostowy więc cierpliwie czekamy na sygnał końca korekty.

eurocash

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. CD Projekt miało cenę kupna po 26 zł więc jest to już aktywna pozycja i czekamy tylko na rozstrzygnięcie. Wawel ma zlecenie kupna po 1200 zł czyli nie zostało to jeszcze aktywowane. Cena nie odskoczyła jakoś znacząco do góry, więc na razie czekam ale nie odwołuję zlecenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here