Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

Asseco Poland – spółka porusza się w trendzie wzrostowym od 9 listopada ubiegłego roku. W tym czasie obserwujemy bardzo stabilne wzrosty przy dobrej wielkości obrotach. Aktualnie kurs zaczyna testować opór jaki wyznaczają poprzednie wierzchołki. Niewielka korekta przy poprzednim podejściu oraz szybki powrót ceny pod opór dają szanse na udane wybicie. Teoretycznie, przestrzeń do dalszych wzrostów po wybiciu nie jest duża, gdyż niedaleko mamy ważny szczyt przy 59,03 zł. Mimo wszystko takie wybicie byłoby początkiem opuszczania ruchu bocznego, jaki ma tu miejsce od połowy 2015 roku. Pojawiłaby się wtedy szansa na wzrost ceny w rejon szczytu z 2007 roku. Są to okolice 63 zł czyli tyle ile spółka otrzymała w najnowszej rekomendacji.

spekulant

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJustin Bennett: AUD/JPY z szansą na silniejsze osunięcie?
Następny artykułEUR/CHF – re-test strefy oporu, opcja PUT
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here