Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Asseco Poland – wczorajsza sesja przyniosła mocne ożywienie na tych akcjach. W około 20 miesięcznym kanale wzrostowym cena odbiła się od dolnej krawędzi, tworząc pin bara przy niezłych obrotach, które generalnie narastają od pewnego czasu. Wydaje się, że zgodnie z trwającą tendencją, może teraz dojść do odbicia w górę.

asseco

W przybliżeniu widać, że po okresie spadków, teraz pojawia się szansa na ich odreagowanie. Spróbujemy zagrać pod taki scenariusz, ustawiając linię obrony pod wczorajszą świecą.
Kupno: 50,00 zł   SL: 48,50 zł   TP: 53,75 zł  –  RR 1:2,5

asseco-2

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcja na dziś – PUT na AUDUSD
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – RBNZ obcina stopy, karuzela na NZD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here