Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Asbis – spółka udanie zakończyła ubiegły tydzień. W piątek akcje wyraźnie podskoczyły, notując 3,7% wzrost. Mimo, że zwyżce nie towarzyszyły wyższe obroty, widać wyraźnie, że ukształtował się lokalny dołek i cena od końca czerwca pnie się do góry. Ciekawie wygląda sytuacja na wykresie tygodniowym, gdzie mamy już 3 tydzień zakończony długim dolnym cieniem świecy. Jeżeli dodamy do tego lokalizację czyli doskonale respektowaną, niemal 3 letnią linię trendu wzrostowego oraz wsparcie oparte o szczyt z listopada ubiegłego roku, otrzymamy potencjalne miejsce na zakończenie korekty, która w szczycie doprowadzała do przeceny o około 20%. Warto dodać, że spółka przyzwyczaiła do publikacji świetnych danych finansowych. Maj był kolejnym miesiącem, w którym przychody rosły w tempie dwucyfrowym. W porównaniu do poprzedniego roku, przychody ze sprzedaży wzrosły aż o 75%. Najbliższy raport, za pierwsze półrocze, poznamy 8 sierpnia.

 

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here