Naga MarketsApator – wczoraj światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja dla spółki autorstwa DM PKO BP. Analitycy w raporcie obniżyli cenę docelową dla akcji spółki z 25 zł do 22,50 zł, podtrzymując zalecenie „trzymaj”. Zdaniem autorów raportu, spółka odczuwa potrzebę modernizacji i robotyzacji aby skutecznie zwiększać skalę biznesu. Szansą dla spółki może być wprowadzenie wymogów inteligentnych liczników co mogłoby zwiększyć rynek w znacznym stopniu, aczkolwiek przyciągnęłoby także zagraniczną konkurencję. “Rośnie konkurencja i koszty.

Sprzedaż ultra-sonicznych mierników wodnych rozkręca się powoli. Wydaje się, że w najbliższych latach to nie będzie jeszcze kluczowy produkt” – napisano w raporcie, nie spodziewając się przełomu w najbliższym czasie. Niedawno spółka pokazała wyniki za III kwartał, które były niższe niż przed rokiem, aczkolwiek stabilne. Od początku roku przychody wzrosły o ponad 7%. Na wykresie mamy za sobą duże spadki, a obecnie kurs testuje minima z ubiegłego roku. Na razie nie ma oznak nadchodzącego odbicia i ogólna słabość rynków akcyjnych, na pewne temu nie służy.

apator

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here