Naga MarketsApator – wczoraj światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja dla spółki autorstwa DM PKO BP. Analitycy w raporcie obniżyli cenę docelową dla akcji spółki z 25 zł do 22,50 zł, podtrzymując zalecenie „trzymaj”. Zdaniem autorów raportu, spółka odczuwa potrzebę modernizacji i robotyzacji aby skutecznie zwiększać skalę biznesu. Szansą dla spółki może być wprowadzenie wymogów inteligentnych liczników co mogłoby zwiększyć rynek w znacznym stopniu, aczkolwiek przyciągnęłoby także zagraniczną konkurencję. “Rośnie konkurencja i koszty.

Sprzedaż ultra-sonicznych mierników wodnych rozkręca się powoli. Wydaje się, że w najbliższych latach to nie będzie jeszcze kluczowy produkt” – napisano w raporcie, nie spodziewając się przełomu w najbliższym czasie. Niedawno spółka pokazała wyniki za III kwartał, które były niższe niż przed rokiem, aczkolwiek stabilne. Od początku roku przychody wzrosły o ponad 7%. Na wykresie mamy za sobą duże spadki, a obecnie kurs testuje minima z ubiegłego roku. Na razie nie ma oznak nadchodzącego odbicia i ogólna słabość rynków akcyjnych, na pewne temu nie służy.

apator

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here