Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Apator – spółka zyskała wczoraj 2,6% przy mocno podwyższonych obrotach. Początek sesji nie zwiastował tak dobrego wyniku, gdyż tuż po otwarciu kurs mocno zniżkował. Po spadkach pozostał jednak jedynie dłuższy dolny cień świecy. Taki obrót spraw oznacza, że niebawem powinno dojść do próby wybicia z konsolidacji. Wcześniejszy ruch był wzrostowy, zatem wybicie góra powinno oznaczać dalsze wzrosty. Kolejnym celem mógłby wtedy być szczyt z sierpnia 2015 roku czyli niespełna 42 zł.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułOpcja na dziś – CALL na NZDUSD 31.05.2017
Następny artykułW środę w centrum uwagi dane o PKB i inflacji w Polsce
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here