Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

Apator – w ostatnich dniach dochodzi do obrony lokalnego wsparcia. Wczoraj pojawiły się wyższe obroty i wydaje się, że może szykować się odbicie w górę. Jak widać, byłby to jednak zagranie ze środka szerszej konsolidacji. Znacznie ciekawiej wygląda za to spojrzenie z odleglejszej perspektywy…

apator-1

Widać tu, że wybicie górą z kanału spadkowego mogłoby dać ciekawy sygnał i to jest chyba to na co większość inwestorów czeka. Po ponad roku spadków, spółka przestała tracić na wartości. Kolejnym krokiem byłoby zakończenie stanu równowagi i rozpoczęcie powrotu do szerszego trendu wzrostowego. Wybicie z kanału powinno być ku temu pierwszym krokiem.

apator-2

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 19.01.2017
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – gorące popołudnie w zimowy czwartek
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here