Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Apator – spółka zachowuje się relatywnie silniej niż rynek i w kończącym się miesiącu prawdopodobnie osiągnie wynik oscylujący w okolicach zera. Mniej więcej od połowy lutego trwa dynamiczny trend wzrostowy, podparty niezłymi obrotami. Wszystko wskazuje na to, że niebawem powinno dojść do ataku na opór okolic 33 zł. Liczę na jego wybicie i kontynuację wzrostów. Jeżeli taki scenariusz się sprawdzi, będę szukał możliwości wejścia w pozycję na tym poziomie i z celem przy kolejnym oporze 35,50 zł. Przestrzeń ta nie jest zbyt duża ale przy odrobinie szczęścia, być może uda się dokonać krótkoterminowego zagrania.

apator

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 złtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDaytrading: USDCAD zbliża się do wsparcia
Następny artykułTamex [TOS] – Analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here