Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Amrest – miniony tydzień rozpoczął się nie najlepiej dla posiadaczy akcji. W poniedziałek spółka traciła aż 5%, co kiepsko wyglądało na tle także słabego piątku. Mimo wszystko tydzień udało zakończyć się niemal na zero, a obroty z kolejnych dni znacznie przewyższają te poniedziałkowe. Cena zamyka się nad wsparciem jakie tworzą wcześniejsze szczyty, a na wykresie tygodniowy powstaje świeca z długim dolnym cieniem. Ubiegły tydzień można więc zaliczyć do względnie udanych tzn. nadal podtrzymujących perspektywę dalszych wzrostów.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here