Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Amica – spółka słabo rozpoczęła nowy tydzień, mając za sobą już 5 tygodni spadków. Wydawało się, że po solidnym odbiciu z drugiej połowy marca, które zostało wsparte wysokimi obrotami, spółka powróci do głównego trendu wzrostowego. Tak się jednak nie stało i kurs kolejny raz nie był w stanie opuścić kanału spadkowego. Obecnie kurs oscyluje przy wsparciu okolic 180 zł. Zejście niżej może oznaczać kontynuację spadków w kierunku dołka z marca. Na dzień dzisiejszy jedynym pozytywem jest to, że spadki odbywają się przy znacznie niższym wolumenie niż wtedy, gdy kształtował się marcowy dołek.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here