Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

Amica – spółka odnotowała wczoraj dość udana sesję. Kilka dni temu prawdopodobnie rozpoczęło się budowanie impulsu wzrostowego. W międzyczasie mieliśmy dwie dość gwałtowne, spadkowe sesje, które mogły wprowadzić pewien niepokój. Obecnie kurs zbliża się do maksimum wybicia. Wydaje się, że wyjście ponad 194 zł powinno oznaczać, że tworzy się impuls popytowy czyli ostatecznie kończymy korektę trwającą od października ubiegłego roku.

Ciech – trwa kontynuacja rajdu wzrostowego, który od początku roku doprowadził już do ponad 20% zwyżki. Wczoraj doszło do mocnego wybicia kluczowego oporu w rejonie 70 zł. Duża dynamika i podwyższone obroty w ostatnim czasie dają duże szanse na kontynuację wzrostów. Obecnie celem mogą być szczyty z końca 2015 roku czyli okolice 83,50 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 02.02.2017
Następny artykułAUDUSD – kontynuacja trendu wzrostowego
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here