Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

Amica – w ostatnim czasie spadki trwające od października ubiegłego roku, wyhamowały. Ma to miejsce przy strefie wsparcia. Zwłaszcza w poniedziałek mieliśmy dość mocną sesję, która daje szansę na to, że popyt uaktywni się już niebawem. Zasięg obecnej korekty jest dość duży, porównywalny z największymi korektami ostatni lat. Możliwe, że tworzy się formacja podwójnego dna, kończąca okres spadków. Wszystko to jednak tylko przypuszczenia, że sporo niższa cena okaże się atrakcyjna dla kupujących. Czy tak będzie, wydaje się, że rozstrzygnięcie pojawi się już niebawem.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 25.01.2017
Następny artykułeasyMarkets i Daniel Kostecki zapraszają na warsztaty o opcjach waniliowych
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here