Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

Amica – niewiele spółek z grona WIG20 i mWIG40 naddaje się do opisywania pod kątem zakupu. W związku z tym skupiam się jedynie na tych, które poruszają się w trendach wzrostowych tak jak Amica, która niedawno osiągnęła nowe, historyczne maksima i od tego czasu trwa korekta. Jak na razie spadki zatrzymują się na lokalnym wsparciu okolic 165 – 166 zł. Wczoraj przy słabej sesji na szerokim mieliśmy całkiem niezły bo niemal 2% wzrost. Wydaje się, że warto obserwować spółkę w najbliższym czasie, aczkolwiek na dzień dzisiejszy nie mamy jeszcze żadnego sygnału.

Te artykuły również Cię zainteresują
amica

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here