Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Alumetal – spółka ostatnio traci na wartości jednak nadal panuje tu trend wzrostowy. Przyjmuję więc, że spadki są korektą. Potencjalnym i ciekawym miejsce, gdzie mogłyby się zakończyć jest linia trendu oraz wsparcie okolic 59 – 59 zł. Nie jest to tylko poziom poprzedniego dołka, ale także ubiegłorocznego maksimum.

alumetal

Kruk – spółka jest w podobnej sytuacji technicznej tzn. również trwają spadki, które przybliżają nas do linii trendu, a w jej pobliżu przebiega ważne wsparcie okolic 215 zł czyli poziom ostatniego dołka w trendzie wzrostowym. Cena już niebawem powinna tam dotrzeć, a okolice te wyglądają ciekawie, gdyby pojawiła się tam reakcja popytu.

kruk

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here