Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Alior – kolejny raz doszło do obrony wsparcia okolic 82 zł. Powstała świeca pin bar mogąca posłużyć do kupna akcji. Głównym celem jest poziom poprzednich dwóch szczytów czyli okolica 88 zł. W praktyce kurs może zatrzymać się sporo niżej i konsolidacja może się przeciągnąć. Niemniej całość wygląda jak coś na kształt formacji flagi czyli typowa korekta, po której myślę, że cena podskoczy wyżej.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

Synthos – wczoraj pojawił się popyt i wybronione zostało, naruszone wcześniej wsparcie przy 4,40 zł. Świeca łączona z dwóch ostatnich dni pokazuje przewagę kupujących, a tak spore wzrosty mogą dać początek dalszym wzrostom. Martwi jedynie brak wzrostu obrotów. Na razie wstrzymam się z decyzją i jeszcze trochę poobserwuję. Szerszy wykres z widoczną wybitą 2 letnią linią trendu można zobaczyć w analizie z 18 lutego.

synthos

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena funta | bitcoins | kurs kryptowaluty | kurs dax | indeks s&p 500 | kryptowaluty ranking |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here