Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Alior – kurs wybił wczoraj roczne maksimum, pokonując tym samy ważny poziom oporu. Jednocześnie wybita została linia bessy. Droga do szczytu z 2014 roku czyli okolic 97 zł została otwarta. Po drodze nie ma, żadnych znaczących elementów, które mogłyby zatrzymać kupujących na dłużej. Mamy czytelne wsparcie, czekamy tylko na niewielką korektę i postaramy się dołączyć do trendu wzrostowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

Orange – także tutaj doszło do ważnego wybicia poziomu oporu i tak naprawdę nie ma zbyt ważnych stref oporu po drodze do ostatniego szczytu w okolicach 12 zł. Wydaje się, że najpierw celujemy w górną krawędź kanału wzrostowego, z którym mamy do czynienia od początku roku, kiedy zaczęły się wzrosty. Wsparcie 10,30 zł lub dolna krawędź kanału będą miejscami, przy którym postaram się znaleźć sygnały do kupna akcji.

orange

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena euro | de30 dax | nasdq | mercator gpw | biomed lublin giełda | pkn orlen forum |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here