Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Alior – cena znajduje się w dolnych rejonach strefy wsparcia opartej o poprzednie dwa wierzchołki. Jak na razie nie ma jakiejkolwiek reakcji kupujących na tym poziomie i jeżeli tak dalej pójdzie wsparcie upadnie, a kolejnej okazji będzie można szukać dopiero przy linii trendu, która łączy dość dokładnie trzy poprzednie dołki.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

Millenium – od dwóch dni tworzą się świece z dłuższymi, dolnymi cieniami. Przyjrzałem się szerzej i widać, że znajdujemy się na ponad rocznej linii, od której cena odbijała się już pięć razy i to w bardzo dokładny sposób. Jest to trochę analiza w ramach ciekawostek, gdyż nie dokonam transakcji na podstawie takiej linii. Ciekaw jednak jestem czy po raz szósty pojawi się przy niej odbicie w górę.

millenium

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara | notowanie lotos | notowania euro | wykres btc | dax analiza | dax forum |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here