Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Alior – od kilkunastu dni trwa ruch korekcyjny zapoczątkowywany po osiągnięciu poziomu 100 zł. Wczorajsze spadki sięgały prawie poziomu poprzednich dwóch wierzchołków. Byłoby to klasyczne cofnięcie, która mogłoby oznaczać dalsze wzrosty. Na razie czekamy i obserwujemy co się wydarzy. Wydaje się, że informacje o przejęciu znaczącego pakietu akcji przez PZU zostały już „przetrawione” i raczej nic niespodziewanego nie powinno się wydarzyć. Czas do kupna akcji nie jest najlepszy, gdyż moim zdaniem nie dojdzie do ważnych ruchów, zwłaszcza wzrostowych przed długim weekendem.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

Hawe – wczoraj kontynuowane były spadki, które przetestowały znaczący poziom 2 zł. Jest to najniższy możliwy poziom, przy którym możemy powrócić do wzrostów, a jednocześnie re-test wybitej niedawno linii trendu spadkowego. Jeżeli nie teraz to kiedy ? – chciałoby się zapytać. Upadek wsparcia w postaci poprzedniego dołka chyba definitywnie będzie oznaczał powrót do spadków.

hawe

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje | kursy walut online | btc kurs | kurs dolara forum | kurs gbp online | ropa wti prognozy |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here