Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Alior – podczas wczorajszej sesji kupujący w ładnym stylu wybronili lokalne wsparcie, efektem tego jest świeca pin bar. Wybicie tego poziomu następowało przy dużych obrotach, nadal trwającej korekcie towarzyszy ich obniżka. Wskazuje to na szanse kontynuacji wzrostów. Nasz system musi jednak uwzględnić najbliższy opór (poprzedni szczyt). Przez to potencjalna przestrzeń do wzrostów jest dla nas mocno ograniczona. Uważam jednak, że spółka ma potencjał do wzrostów w niedługim czasie.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

Eurocash – także na dużych obrotach powstał pin bar, pokazujący reakcję popytu na wsparcie. Mam tu spory dylemat, gdyż może to być początek odbicia w górę. Problemem dla mnie jest czerwona linia poprowadzona po kilku ostatnich wierzchołkach, jej wybicie sprawiłoby, że gra na wzrosty byłaby bezpieczniejsza. Drugi problem jest taki, że pin bar powstał w konsolidacji oznaczonej fioletowym okręgiem. Często sygnały powstające w ciasnych konsolidacjach mają mniejsze znaczenie prognostyczne. Nadal jednak będę przyglądał się tej spółce.

eurocash

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: 1 btc | forum jsw | spółki giełdowe | pgnig kurs | sytuacja na giełdzie | zlotowki |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here