Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Alior – kurs od pewnego czasu oscyluje nad ważnym wsparciem, które wyznacza m.in. poziom poprzedniego wierzchołka, ale także seria wcześniejszych ekstremów. W piątek powstała świeca przypominająca pin bara, pokazująca aktywność popytu w tym rejonie. Wydaje się, że korekta powinna w końcu dobiec końca i możliwa będzie jeszcze jedna fala wzrostowa, która sięgnie oporu przy 88 zł. Warto zwrócić uwagę, że dobrze są respektowane krótkoterminowe linie trendu. Nadal jednak nie jestem do końca przekonany do tego zagrania, trochę przez słabość sektora bankowego a trochę przez brak wyższych obrotów. Przypomnę, że mamy aktywne aż 4 pozycje (PGE, TVN, LPP, Integer) i nie musimy na siłę otwierać kolejnej.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

CCC – spółka porusza się w długoterminowym trendzie wzrostowym, a aktualnie po wybiciu poprzedniego szczytu, trwa korekta spadkowa. Wydaje się, że pozom 150 zł może odegrać ważną rolę. Na razie nie ma jednak oznak zakończenia korekty i pozostaje jedynie czekać. Warto zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie charakterystyczne były podwójne dna, po których następowały mocne wzrosty. Być może warto czekać na coś podobnego. Szersza analiza została opublikowana 19 stycznia.

ccc

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: polski złoty | giełda rekomendacje | kurs ropy wti | nasdaq giełda | kurs zl | cd projekt kurs akcji |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here