Naga MarketsgZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Alior Bank – na notowaniach spółki pojawiła się pora korekta przy poprzedniej próbie wyjścia na nowe maksima. W ostatnich dniach miało jednak miejsce dynamiczne odrabianie strat. Wczoraj akcje drożały o blisko 2%, a od początku tygodnia o 5%. Świeca miesięczna wygląda już całkiem nieźle, sugerując dalsze wzrosty. Wydaje się, że na dniach powinno dojść do ataku na tegoroczne maksima w rejonie 77 zł. Po ewentualnym wybiciu, celem stanie się historyczny opór nieco powyżej okolic 80 zł. W najnowszych rekomendacjach analitycy celują w 80, 88, a nawet 94 zł.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here