Naga MarketsgZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Alior Bank – na notowaniach spółki pojawiła się pora korekta przy poprzedniej próbie wyjścia na nowe maksima. W ostatnich dniach miało jednak miejsce dynamiczne odrabianie strat. Wczoraj akcje drożały o blisko 2%, a od początku tygodnia o 5%. Świeca miesięczna wygląda już całkiem nieźle, sugerując dalsze wzrosty. Wydaje się, że na dniach powinno dojść do ataku na tegoroczne maksima w rejonie 77 zł. Po ewentualnym wybiciu, celem stanie się historyczny opór nieco powyżej okolic 80 zł. W najnowszych rekomendacjach analitycy celują w 80, 88, a nawet 94 zł.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator kurs | notowania kryptowalut | notowania biomed lublin | wti kurs | kryptowaluty kursy | funt kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here