Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Wczorajsza sesja przyniosła stratę na spółce Cyfrowy Polsat. Obecnie posiadamy zatem dwie aktywne pozycje: CD Projekt oraz aktywowana wczoraj Enea.

Te artykuły również Cię zainteresują
Alior – tematem na najbliższy czas może być jedna z bankowych spółek. Ostatnio mamy do czynienia z dynamicznymi wzrostami, a sygnałem technicznym jest wybicie kluczowego oporu w rejonie 71,50 zł czyli poziomu wcześniejszych dołków. Niebawem powinna upaść także linia trendu spadkowego, choć nie jest to najważniejsze. Wydaje się, że warto wykorzystać ewentualną korektę np. cofnięcie do okolic 70 zł, a więc poprzedniego wierzchołka. Czekamy więc na ruch korekcyjny, który pozwoli szukać okazji do przyłączenia się do nowego trendu.

alior

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wartość złotówki | analiza | usd pln prognoza | wartość pln | funt brytyjski kurs | kryptowaluty prognozy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here