Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Alior – w ostatnich dniach mamy do czynienia z ciekawą sytuacją. Cena spadając, przetestowała historyczne wsparcie, a powstający w tym okresie potencjalny dołek tworzy się przy narastających obrotach. Właśnie to mogłoby wskazywać na zbliżające się odbicie w górę, choćby korekcyjne. Pamiętać jednak należy o wyborach w USA, która mogą znacząco wpłynąć na notowania w najbliższych dniach.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

Asseco Poland – od końca września trwa tu fala spadkowa. Szerszy układ jest dość płaski, odrobinę wzrostowy. Tu także daje się zaobserwować w ostatnim czasie wzrost obrotów, które mogą zwiastować zmianę kierunku. W ostatnim okresie wszelkie zejścia poniżej poziomu 50 zł były bardzo szybko odkupywane. Możliwe, że obecnie szykuje się podobny scenariusz, a zejście poniżej 50 zł mogłaby również oznaczać test dolnej krawędzi kanału.

assecopoland

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty notowania | waluta euro | pgnig akcje forum | maxitrade login | pkn akcje | akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here