Naga Markets11 BIT Studios – notowania spółki od początku kwietnia poruszają się w bocznej, płytkiej korekcie. Okres ten charakteryzuje się niższymi obrotami. Na tle wcześniejszego impulsu wzrostowego, jest to dość korzystna sytuacja, gdyż nie mamy do czynienia z mocniejszą wyprzedażą, ani realizacją zysków. Obawy mogą zacząć się pojawiać jeżeli sytuacja taka ędzie się przedłużać i nie pojawi się kolejny impuls wzrostowy. Wczoraj światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja analityków Noble Securities. Z raportu datowanego na 6 czerwca, obniżyli rekomendację do poziomu akumuluj, jednocześnie podnosząc wycenę spółki w okresie 9 miesięcy z 321,80 zł do aż 464,70 zł.

Orbex

W raporcie uzasadniono podniesienie wyceny, dobrymi wynikami sprzedażowymi Frostpunka, a także kolejnymi planami wydawniczymi. Zadaniem analityków wyniki całoroczne powinny pozytywnie zaskoczyć. W trzecim kwartale będzie mieć debiut gra „Children of Morta”, a w najbliższych miesiącach spodziewane są informacje o najnowszej produkcji „Projekt 8”. Oczekiwania co do tej gry, powinny podtrzymywać popyt na akcje spółki. W raporcie podniesiono także i to znacznie, prognozy wyników finansowych na najbliższe lata.

11 bit
źródło xStation 5

Zobacz także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 12.06.2019
Następny artykułKurs dolara ze wsparciem na 3,76 zł. Ile kosztuje euro, funt i frank w środę?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here