Naga Markets


11 BIT Studios – podczas wczorajszej sesji światło dzienne ujrzała datowana na 20 maja rekomendacja DM mBanku. Analitycy podnieśli wycenę spółki do poziomu 518 zł, zalecając kupno akcji. Jeżeli rekomendacja się spełni, cena powędruje w bliskie okolice historycznego maksimum. Na razie na wykresie mamy słabo wyglądającą, drugą próbę ataku na opór przy 422 zł, wynikający z luki z sierpnia ubiegłego roku. Z jednej strony pozytywne jest to, że od początku kwietnia, kiedy zaczęła się korekta, mamy bardzo niskie obroty.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Z drugiej strony, ostatnie wzrosty także nie mają większej dynamiki. Wydaje się jednak, że z uwagi na dobre nastroju w branży, cena powinna podejść pod wspomniany opór. W rekomendacji można wyczytać, że według prognoz analityków, sprzedaż spółki ma wzrosnąć dwukrotnie do 195 mln zł w ciągu 3 lat oraz o ponad trzy razy w ciągu 5 lat – względem wyników z 2018 roku. W raporcie podkreślono, że są to bardzo konserwatywne założenia.

11 bit
źródło xStation 5

Zobacz także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here