Naga Markets11 bit studios – notowania spółki rosną od początku listopada już o około 20%, tym samym spółka jest jednak z silniejszych walorów naszego parkietu. Na wykresie widać, że wszystko zmierza do tego aby dokonać kolejnego ataku na kluczowy opór okolic 430 zł. Wczoraj spółka poinformowała, że ma podpisane trzy umowy, których przedmiotem jest wydanie gier komputerowych tworzonych przez zewnętrzne studia deweloperskie. Wartość każdej z umów jest większa w porównaniu ze zrealizowanymi przez spółkę do tej pory projektami.

W komunikacie podano, że pierwsza z umów dotyczy wydania gry z gatunku RPG o roboczej nazwie “Vitriol”, której producentem jest polskie studio Fool’s Theory. Druga z umów dotyczy wydania gry o roboczej nazwie “Foxhole”, której producentem jest hiszpańskie studio Digital Sun Games. Jak podano, producentem trzeciej z gier, której wydawcą będzie spółka, jest zagraniczne studio deweloperskie. Możliwe, że dotychczasowe wzrosty to gra pod wcześniejsze zapowiedzi prezesa, że ostatni kwartał będzie najlepszy w całym roku. Wyniki mają ciągnąć takie gry jak Frostpunk i Children of Morta. Dobrze wyglądają także zapowiedzi gier Projekt 8 oraz kolejnych 9 i 10. W grudniu pojawiły się dwie rekomendacje, obie powyżej 400 zł.

11bit

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here