Naga Markets


11 BIT Studios – od kilku sesji można zaobserwować podwyższone obroty. Może to sugerować kształtowanie się lokalnego dołka, tym bardziej, że jak na razie, udaje się bronić poziomu 300 zł. Patrząc szerzej, niewiele niżej przebiega linia trendu wzrostowego, mająca swój początek w połowie 2016 roku. W czasie ostatnich 5 miesięcy trwająca przecena doprowadza już do obniżki o blisko 50%. Wydaje się więc, że niebawem może dojść choćby do krótkotrwałego odbicia notowań. Niedawno na liście globalnych bestsellerów platformy Steam znalazły się cztery produkcje 11bit. Pozycję 4 zajmuje „Frostpunk”, nieco niżej są takie gry jak „This War of Mine” czy Moonlighter”.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Są to więc świetne wyniki podkreślające zdolność spółki do tworzenia dobrze sprzedających się gier. Niebawem będą miały miejsce kolejne premiery, na konsole Nintendo Switch. „This War of Mine” planowana jest w listopadzie bieżącego roku. Na tę samą konsolę gra „Beat Cop” oraz „Moonlighter” mają trafić do końca 2018 roku. Początek nowego roku to także premiera gry „Children of Morta”. W listopadzie mamy jeszcze raport za trzeci kwartał. Wydaje się, że duży wpływ na notowania ma także otoczenie. Jeżeli tegoroczna hossa producentów gier zakończy się, to trudno będzie o trwały powrót do wzrostów.

11bit
źródło xStation 5

Zobacz także: Vestor DM obniża rekomendację dla 11 bit oraz cenę docelową akcji British Automotive Holdingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: EUR/GBP – polityka rozdaje karty
Następny artykułPoranek z rynkami – 16 Października [NAGRANIE]
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here