Naga MarketsZapasy ropy naftowejPunktualnie o godz. 17:00 rynki poznały raporty amerykańskiej Energy Information Administration (EIA) odnośnie zapasów ropy na lokalnym rynku. Po wzroście zapasów aż o 7,975 miliona baryłek w zeszłym tygodniu, konsensus przed dzisiejszą publikacją zakładał kolejny wzrost, lecz tym razem jedynie o 2,620 mln. brk. Ostateczny odczyt okazał się jednak zdecydowanie gorszy.


Zapasy ropy w dół o 5,296 miliona baryłek

raportu EIA wynika, że po ubiegłotygodniowym wzroście o 7,975 mln brk, w tygodniu kończącym się 5 października 2018 roku zapasy ropy naftowej wzrosły o kolejne 5,987 mln brk co okazało się wynikiem ponad dwukrotnie gorszym od prognoz zakładających wzrost na poziomie 2,620 mln brk.

Zapasy ropy naftowej

Spoglądając na notowania czarnego złota zauważymy, że kurs od pewnego czasu oscyluje w okolicy dość istotnego wsparcia, którego trwałe pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice 70 USD.

Aby zainwestować na ropie WTI, już teraz sprawdź ofertę brokera Naga Markets


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPo zarobieniu 67 tys. % spółka serwuje inwestorom spadające noże
Następny artykułKomentarz giełdowy – czy to już koniec spadków?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here