Naga MarketsBitcoin BTC coinInwestorzy na rynku kryptowalut nie mają ostatnimi czasy zbyt wielu powodów do zmartwień. Notowania zdecydowanej większości projektów zyskują bowiem niemal nieprzerwanie od miesiąca. Mimo, że skala tych wzrostów nierzadko wynosi dziesiątki, bądź nawet i setki procent, to popularny analityk i trader kryptowalutowy znany jako The Crypto Dog uważa, iż to jeszcze nie koniec hossy.

EGLD, CAKE i MATIC skazane na hossę 

The Crypto Dog, którego profil na twitterze obserwuje ponad 575 tys. osób wskazuje na potencjał dalszych wzrostów trzech kryptowalut: elrond (EGLD), PancakeSwap (CAKE) oraz polygon (MATIC).W jego ocenie, kurs EGLD, który wzrósł od 20 lipca br. o ponad 130 proc. czeka dalsza zwyżka, która może trwać dni, a nawet i tygodnie.

Trader jest również zainteresowany PancakeSwap (CAKE), zdecentralizowaną platformą wymiany opartą na Binance Smart Chain.

invest

Analityk twierdzi, że CAKE znajduje się w trendzie wzrostowym od końca lipca i prawdopodobnie będzie kontynuował swoją zwyżkę, być może osiągając w niedalekiej przyszłości all-time highs (ATH).

Nie ukrywa on również swego byczego nastawienia do polygon. W jego ocenie, kurs kryptowaluty, który od 20 lipca br. wzrósł już o niemal 142 proc. z 0,62 USD do 1,50 USD sięgnie w niedalekiej przyszłości ponownie 2 dolarów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs pln | średni kurs euro | kurs franka nbp | kurs dolara do złotówki | rekomendacje giełdowe | dom development akcje kupno | pzu akcje | theppro co to jest |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Poprzedni artykułGamedust stawia kolejny krok w drodze na NewConnect
Następny artykułWall Street: To już prawie 200. sesja bez spadku S&P 500 powyżej 5%
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here