Naga MarketsWeź udział w XTB Trading Club, czyli praktycznych warsztatach inwestycyjnych organizowanych przez XTB! Najbliższe spotkanie odbędzie się we czwartek 17.10.2019 o godz. 17:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie (7 piętro).  Szkolenie poprowadzi Rafał Glinicki.

Zakres szkolenia:

Doświadczony trader, inwestor zdaje sobie sprawę, że skuteczność jego działania nie zależy tylko od systemu i technicznego aspektu gry. Kluczową rolą w inwestowaniu jest również psychologiczna strona inwestora. Jej zrozumienie jest często brakującym kluczem do sukcesu. Aby uzyskać odpowiedni MindSet, najpierw poznaj siebie, swoje zachowania i reakcje, które określają Twoją osobowość i dobierz narzędzia, które będą skuteczne właśnie w Twoim przypadku. Na spotkaniu w pierwszej części dowiesz się:

  • z jakimi emocjami trader mierzy się na co dzień. Nauczysz się, jak reagować na stratę, a jak na zysk i dlaczego ilość zagrań w ciągu dnia powinna być ograniczona.
  • poznasz, jakie są profile mentalne traderów.

W drugiej części będziesz miał okazję rozwiązać test i poznać swój mentalny profil tradera oraz otrzymasz informacje, jak wykorzystywać swoje mocne strony, a jak pracować nad słabymi. Szkolenie nie będzie transmitowane online.

Zapisz mnie

Czym jest Trading Club?

XTB Trading Club to cykliczne warsztaty dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na rynkach finansowych. Do siedziby XTB zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzone szkolenia są skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Możesz wziąć udział w szkoleniu osobiście, przychodząc do siedziby XTB. Pamiętaj, aby wcześniej zapowiedzieć swoją obecność poprzez rejestrację za pomocą formularza! Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, pierwszeństwo wstępu będą mieć Klienci XTB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here