Naga MarketsPozycja na AUDUSD, o której pisałem wczoraj została zamknięta ze stratą zleceniem stop loss. Sygnał był jednak prawidłowy, a zatem można teraz szukać kolejnych okazji transakcyjnych. Najciekawiej wyglądają obecnie pary z jenem japońskim, który umacnia się w czasie ostatnich zawirowań rynkowych.

AUDJPY oraz inne crossy z jenem

Osłabienie dolara australijskiego oraz aprecjacja jena japońskiego doprowadziły do powstania nowego impulsu spadkowego spadkowego oraz zmiany trendu krótkoterminowego na AUDJPY. Obecnie można będzie szukać okazji sprzedażowych po korektach.

USDCAD

Para walutowa USDCAD wyrwała się z konsolidacji i kontynuuje wcześniejszy trend wzrostowy. W ramach strategii TDiS można teraz szukać okazji zakupowych po korektach.

Pary z euro

Wyraźne osłabienie widoczne jest także na poniższych parach z euro, gdzie kontynuowane są trendy spadkowe. Warto zatem rozglądać się za shortami po sygnale kończącym korektę.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here