Naga MarketsXTB D1

Na wykresie XTB mamy konsolidację, której górnym ograniczeniem jest czerwona linia znajdująca się na poziomie 9,43. Linia biegnie przez trzy lokalne szczyty więc jej przełamanie byłoby sygnałem o podwyższonej wiarygodności. Powyżej konsolidacji zaznaczono kilka oporów. Najważniejszy z nich znajduje się na poziomie 13,20. Jest to linia szyi formacji wierzchołkowej oraz górne ograniczenie luki.

Najbliższym wsparciem jest dolne ograniczenie luki hossy z 26 stycznia na poziomie 8,74 oznaczone zieloną linią. W przeszłości ta bariera cztery razy była przekraczana w trakcie sesji, ale zamknięcie zawsze następowało powyżej niej. W związku z tym zamknięcie poniżej 8,74 byłoby negatywnym sygnałem. Następne wsparcie znajduje się w okolicach 6,70.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Asseco SEE D1

Asseco See jest dużą firmą informatyczną. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym, ale powstająca od połowy lutego formacja klina zwyżkującego może zapowiadać odwrócenie, lub przynajmniej większą korektę. Dolna linia formacji znajduje się na poziomie 11,60. Spadek poniżej tego poziomu byłby negatywnym sygnałem. Oznaczone zielonymi liniami wsparcia znajdują się na 10,45 i 9,90.

Wybicia z klinów zwyżkujących częściej następują dołem, jednak nie znaczy to że wybicie górą jest niemożliwe. Wręcz przeciwnie, za takim scenariuszem przemawia na przykład odporność kursu Spółki na pogorszenie nastrojów na GPW w ostatnich tygodniach. Górne ramię klina znajduje się na poziomie 11,95. Powyżej tej bariery znajduje się opór z marca 2009 na poziomie 12,60.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURUSD – fałszywe wybicie z oRGR
Następny artykułCADJPY – odbicie przybiera na sile
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here