Naga Markets


Próchnik D1

Na Próchniku dzieje się coś ciekawego. Pod koniec stycznia miało miejsce mocne wybicie połączone z dużymi obrotami. Na wykresie powstał długi biały korpus, którego dolna połowa od tamtej pory jest skutecznym wsparciem. Dzisiaj znowu mamy wybicie połączone z obrotami. W związku z tym spodziewam się wzrostu, choć jego skalę trudno przewidzieć. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 1,27 i został oznaczony czerwoną linią. Problemem może być ustawienie stop lossa, ponieważ nie ma jednego poziomu, którego przełamanie jednoznacznie zapowiadałoby dalsze obsuwanie się ceny. Dzisiejsze wybicie załamie się jeśli cena spadnie poniżej zielonej linii na 1,09, ale poniżej tego poziomu są inne wsparcia, na przykład wspomniana na początku dolna połowa korpusu z 27 stycznia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Rainbow Tours D1

Rainbow jest firmą turystyczną. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym od września 2016. Nie widać sygnałów odwrócenia. W ramach tego trendu przez kilka tygodni mieliśmy konsolidację w niebieskim trójkącie. W piątek nastąpiła nieudana próba wybicia górą. Mimo to dzisiaj cena dalej się wspina i dotychczasowe dzienne maksimum znajduje się powyżej piątkowego. Wygląda na to, że wybicie górą z trójkąta jednak się uda. W związku z tym rokowanie jest pomyślne. Każdy wzrost oznacza ustanowienie nowego rekordu, więc opory nie istnieją. W razie gwałtownego przyśpieszenia wzrostu zwróciłbym jednak uwagę na czerwoną linię, która może być barierą.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here