Naga Markets11 bit studios D1

11 bit studios produkuje gry komputerowe, takie jak „This War of Mine”, która odniosła międzynarodowy sukces. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. Na wykresie nie widać sygnałów odwrócenia. Było jednak parę tygodni konsolidacji pod niebieską linią. Teraz następuje wybicie górą. W związku z tym w najbliższej przyszłości spodziewam się wzrostu. Opory nie istnieją, ale warto zwrócić uwagę na czerwoną linię poprowadzoną po szczytach, która obecnie znajduje się  w okolicach 220 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

4Fun Media D1

4FM działa na rynku telewizyjnym. Przez ostatnich 11 miesięcy kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym w niebieskim kanale widocznym na wykresie. Dzisiaj nastąpiło wybicie górą. Górna linia kanału przechodziła przez przynajmniej 5 lokalnych szczytów, więc wiarygodność sygnału jest wysoka. Na podstawie szerokości kanału można spodziewać się wzrostu do około 6,80 zł. Na tym poziomie znajduje się opór oznaczony czerwoną linią ustanowiony przez lukę i konsolidację sprzed roku.

Pogorszenie nastąpiłoby w razie przełamania zielonej linii. Ona też biegnie przez wiele punktów zwrotnych i obecnie znajduje się na poziomie 5,15 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here