Naga MarketsWittchen D1

Wittchen zajmuje się produkcją luksusowych wyrobów ze skóry. Na wykresie widać, że od początku lutego mieliśmy do czynienia z trendem spadkowym przy czym kolejne czerwone linie były coraz mniej nachylone. W ten sposób powstała struktura przypominająca spodek. Dzisiejsze wybicie z niej jest pozytywnym sygnałem. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 18,50 i jest oznaczony bordową linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Emperia D1

Emperia to holding zajmujący się między innymi prowadzeniem sieci handlowej i deweloperką. Pierwszy wykres przedstawia notowania Emperii od debiutu w 2002 roku. Szczególnie istotne jest górne ramię trójkąta zwyżkującego znajdujące się na poziomie 76,14. Jest to najbliższy i zarazem jedyny opór. Za jego testowaniem przemawia dzisiejsze wybicie górą z konsolidacji oznaczonej czerwonymi liniami.

Wybicie z takiej formacji zapowiada wzrost porównywalny z jej rozpiętością. W tym przypadku poziom docelowy wynikający z wybicia pokrywa się z długoterminowym oporem na 76,14. Wynika z tego, że możemy spodziewać się ataku na tę barierę, ale nie wiadomo jaki będzie wynik tego testu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here