Naga MarketsSynektik

Kurs Synektik wybił się z formacji trójkąta symetrycznego składającego się z dwóch niebieskich linii generując pozytywny sygnał. Na podstawie szerokości trójkąta można spodziewać się wzrostu do około 18 zł. Poziom ten oznaczono zieloną linią. Jednocześnie nastąpiło przełamanie czerwonej linii trendu spadkowego. Wprawdzie linia ta przechodzi przez tylko dwa punkty zwrotne, co zmniejsza jej wiarogodność, ale za to obejmuje okres od października 2014, co z kolei czyni ją bardziej wiarygodną. Przełamanie tej bariery sugeruje wzrost większy, niż tylko do wspomnianych 18 zł.

Przełamaniu obu wspomnianych barier towarzyszyły wyjątkowo wysokie obroty. W historii notowań Spółki tylko raz zdarzyło się, że wolumen obrotu był większy. W związku z tym istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z prawdziwą “dobrą zmianą”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Synektik

Redan

Kilka dni temu kurs Redanu wybił się górą z małego klina składającego się z dwóch niebieskich linii. Energii z tego wybicia starczyło akurat na przetestowanie czerwonej głównej linii trendu spadkowego przebiegającej w okolicach 2,26 zł. Obecnie wydaje się, że linia stanowi jednak skuteczny opór. W związku z tym można uznać, że została potwierdzona czwarty raz. Jeśli teraz zostanie przełamana, to powstanie istotny pozytywny sygnał oznaczający zmianę głównego trendu. Następny opór oznaczony bordową linią znajduje się na poziomie 2,67 zł

Redan

Sprawdź ofertę i porównaj spready u brokera InterTraderConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here