Naga MarketsTauron D1

Tauron przełamał dwie niebieskie linie trendu wzrostowego. Dłuższa z nich obejmowała większą część trendu wzrostowego z ostatniego roku. Nastąpiło też przełamanie czerwonego wsparcia na poziomie 3,80 zł. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z istotnym sygnałem sprzedaży.

Jaka może być skala spadku? Sądząc po szerokości kanału, którego górnym ograniczeniem jest czarna linia, cena powinna spaść przynajmniej do około 3,30 zł. Biorąc pod uwagę skalę wzrostu z ostatniego roku, spadek może być większy.

Obecnie cena porusza się w zielonym kanale i dzisiaj doszła do jego dolnej linii. Wzrostowa korekta powinna sięgnąć poziomu, gdzie górna linia zielonego kanału przecina się z czerwonym oporem (3,80 zł).

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

PGE D1

PGE przełamała czerwoną linię szyi formacji głowy z ramionami. Na podstawie tego sygnału można oczekiwać spadku porównywalnego z odległością pomiędzy szczytem głowy a linią szyi. Wynika z tego poziom docelowy w okolicach 11,50 zł. Problem z tym sygnałem polega na tym, że tuż poniżej przełamanej czerwonej linii szyi mamy zielone wsparcie na poziomie 12,60 zł. W związku z tym istnieje ryzyko powstrzymania spadków na tym poziomie. Dlatego lepiej zaczekać na potwierdzenie w postaci spadku poniżej 12,60 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here