Naga MarketsJSW D1

W zeszłym tygodniu kurs JSW przekroczył opór na poziomie 107,35 ustanowiony przez szczyt z sierpnia ubiegłego roku oznaczony czerwoną linią. Zaraz potem przyszło jednak osłabienie, a dzisiejszy spadek spowodował przełamanie zielonej linii szyi małej formacji RGR oraz niebieskiej linii trendu wzrostowego. Znaczy to, że testowanie czerwonego oporu ostatecznie się nie udało i mamy do czynienia z formacją 2B Victora Sperandeo. Jest to negatywny sygnał. Najbliższym wsparciem jest czarna linia, która wcześniej stanowiła opór a obecnie znajduje się na poziomie 92 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

CCC D1

Sytuacja CCC przypomina to, co dzieje się na JSW. Tu też nastąpiło przekroczenie wcześniejszego szczytu oznaczonego czerwoną linią (101,95 zł), po czym rynek wyraźnie osłabł. Wczoraj powstała negatywna formacja objęcia bessy, a dzisiaj cena przełamała linię trendu wzrostowego i jednocześnie wróciła pod czerwoną linię. To też jest formacja 2B. W związku z tym rokowanie jest niepomyślne. Najbliższe wsparcie znajduje się na poziomie 284,50 i zostało oznaczone zieloną linią.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here