Naga MarketsBenefit Systems D1

Benefit dostarcza pracodawcom rozwiązań w zakresie pozapłacowych form wynagradzania pracowników. Przykładem mogą być karty MultiSport Plus. Pod koniec lipca cena spadła do głównej linii trendu wzrostowego i zaczęła się przy niej konsolidować. Uważałem wtedy, że jest to przystanek przed kolejną falą wzrostową. Pisałem o tym tutaj. Niestety rzeczywistość nie potwierdziła moich optymistycznych przewidywań. Dzisiejszy spadek spowodował przełamanie głównej linii trendu wzrostowego i tym samym powstanie sygnału sprzedaży. Najbliższym oporem jest krótkoterminowa czerwona linia stanowiąca dolne ograniczenie wspomnianej konsolidacji (około 1046 zł). Wsparciem jest niebieska linia na poziomie 870 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

 Herkules D1

Herkules zajmuje się usługami w zakresie wynajmu dźwigów, transportu ponadgabarytowego i budownictwa dużych obiektów takich jak wiatraki. Przez długi czas kurs Spółki konsolidował się nad niebieską linią znajdującą się na poziomie 3,92 zł. Dzisiaj mamy przełamanie tej linii. Na podstawie tego sygnału można oczekiwać spadku do wsparcia oznaczonego zieloną linią na poziomie 3,45 zł. Przełamana linia jest najbliższym oporem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here