Naga MarketsAWBUD D1

Jakiś czas temu kurs Awbudu przełamał niebieską linię trendu wzrostowego. Nie pisałem o tym ponieważ utrzymywał się ponad czerwoną linią wsparcia. Teraz także i ta bariera została przełamana. Rokowanie jest niepomyślne. Na podstawie amplitudy wahań nad linią można oczekiwać spadku w pobliże wsparcia na 5 zł oznaczonego na zielono. Anulowanie negatywnych sygnałów nastąpiłoby w razie przełamania czarnej linii trendu spadkowego znajdującej się na poziomie 6,75 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Decora D1

Decora produkuje artykuły wykończenia wnętrz. Kurs Spółki przez kilka tygodni konsolidował się w formacji trójkąta zniżkującego. Dzisiaj nastąpił mocny spadek, który spowodował wyłamanie dołem i powstanie sygnału sprzedaży. Na podstawie rozpiętości trójkąta można oczekiwać spadku do wsparcia oznaczonego na zielono na poziomie 8,40 zł. Anulowanie negatywnego sygnału nastąpiłoby w razie przełamania górnego ramienia trójkąta znajdującego się na poziomie 10,30 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here