Naga MarketsSygnity D1

Od marca kurs Sygnity znajdował się w trendzie spadkowym pod czerwoną linią, która właśnie została przełamana. Linia była też górnym ramieniem klina zniżkującego, czyli formacji która często poprzedza zmianę trendu na wzrostowy. W związku z tym dzisiejszy wzrost jest sygnałem kupna. Następnym oporem jest luka bessy, której górne ograniczenie na poziomie 4,55 zł oznaczono zieloną linią.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Redan D1

Czarna linia na wykresie to SK-1 czyli średnia krocząca o kroku 1 dodana w celu poprawienia widoczności cen zamknięcia.

Przez dłuższy czas kurs Redanu znajdował się w trendzie spadkowym. Ostatnia część tego trendu przebiegała pod niebieską linią. Pod koniec lipca nastąpiło jej przełamanie. Później mieliśmy krótkotrwałą konsolidację z istotnym oporem w przedziale 1,65 – 1,67 zł oznaczonym czerwonymi liniami. Dzisiejszy wzrost spowodował przełamanie tej bariery i tym samym powstanie sygnału kupna. Małe obroty zmniejszają jego wiarygodność. Następny opór znajduje się na poziomie 1,90 zł i został oznaczony zieloną linią. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania wsparcia ustanowionego przez ostatni dołek na poziomie 1,52 oznaczonego bordową linią.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here