Naga MarketsPlay D1

Od dnia debiutu kurs Play znajdował się w trendzie horyzontalnym. Dzisiejszy wzrost spowodował wybicie spod niebieskiej linii oporu znajdującej się na poziomie 36,10 zł. Na wykresie powstaje biała świeca poprzedzona luką hossy. Taka konfiguracja ma optymistyczna wymowę. Jej potwierdzeniem byłoby przełamanie dotychczasowego rekordu na poziomie 37,10 zł oznaczonego czerwoną linią. Pogorszenie nastąpiłoby w razie przełamania dzisiejszej luki hossy, której dolne ograniczenie znajduje się na poziomie 36 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Milkiland  D1

Milkiland jest spółką mleczarską działającą na terenie Rosji i Ukrainy. Przez dłuższy czas kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym. Wczoraj nastąpiło jednak jednoczesne przełamanie dwóch linii trendu spadkowego. Jest to sygnał kupna. Trwającą obecnie korektę można wykorzystać do zawarcia transakcji. Korekta powinna skończyć się nie niżej niż tam, gdzie przecinają się obie wspomniane linie, czyli w okolicach 1,68 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here