Naga MarketsPKP Cargo D1

W lipcu kurs PKP Cargo przełamał niebieską linię trendu wzrostowego. Potencjalnie był to dość niebezpieczny sygnał, ale rynek przyjął go bardzo spokojnie. Cena spadła nieznacznie, a na wykresie od tamtej pory powstały z jednym wyjątkiem same białe świeczki. Czy brak reakcji na sygnał sprzedaży jest sygnałem kupna? Być może jest to zbyt śmiała teoria, ale na pewno spokojna reakcja na taką sytuację jest pozytywną poszlaką. Sygnałem kupna jest natomiast przełamanie bordowej linii oporu stanowiącej górne ograniczenie kilkumiesięcznej konsolidacji. Następnym oporem są dwa szczyty z marca i kwietnia oznaczone czerwoną linią na poziomie 67,50 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

ABC Data D1

ABC Data zajmuje się dystrybucją sprzętu IT. Dzisiejszy wzrost spowodował przełamanie dwóch niebieskich linii stanowiących górne ograniczenie długotrwałej konsolidacji. Jest to sygnał kupna. Na podstawie amplitudy wahań w ramach tej konsolidacji można oczekiwać wzrostu do około 2,20 zł. W tym miejscu znajdują się opory ustanowione przez górne ograniczenie luki bessy oraz przez lokalny dołek. Opory oznaczono czerwonymi liniami. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania ostatniego dołka przed wybiciem znajdującego się na poziomie 1,75 zł i oznaczonego zieloną linią.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here